Firma Export-Import Machonko zajmuje się dystrybucją maszyn i narzędzi różnego typu stosowanych w budownictwie, w przemyśle czy w codziennych pracach piła szablasta 2naprawczych. W tej branży działamy już od wielu lat, mamy zatem duże doświadczenie, jesteśmy liderem na rynku wśród polskich dystrybutorów maszyn i narzędzi. Wszystkie nasze sprzęty są produkowane przez najlepsze, renomowane i znane na całym świecie firmy, polecamy marki, które gwarantują najwyższą jakość, solidność, wydajność i efektywność. To rozwiązania na miarę XXI wieku, dzięki którym można ułatwić i usprawnić prace w różnych dziedzinach życia.

Co nas poza tym wyróżnia? Ciągle się zmieniamy, dostosowujemy się do dynamiki i specyfiki naszej branży, korzystamy z najnowszych rozwiązań, stawiamy na innowacyjność i nowatorską funkcjonalność. Wszystkie narzędzia, maszyny i akcesoria są dostosowane do bieżących norm i wymogów prawnych. Najważniejszy jest dla nas Klient – dlatego robimy wszystko, by nasza obsługa była profesjonalna i dopasowana do Państwa oczekiwań. Pracują dla nas najlepsi specjaliści – konsultanci, którzy posiadają ekspercką wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów. Chętnie pomogą w wyborze najlepszej maszyny czy narzędzia, doradzą, odpowiedzą na wszystkie pytania, rozjaśniają wątpliwości czy podpowiedzą właściwe rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość i niezawodność i przede wszystkim bardzo atrakcyjne ceny. Zapoznaj się ze szczegółami i skontaktuj się z nami!

pl Polish
X