Czy skrobak do farby powinien być najwyższej jakości?

Categories:

Skrobak do farby to narzędzie, które prawdopodobnie każdy z nas zna, a większość z nas posługiwała się już nim w swoim życiu. Jakie refleksje mają ci z was, którzy mieli już styczność z tym sprzętem? Z pewnością wiele z was odpowie, że nie warto inwestować w skrobaki niskiej jakości. Praca z tym narzędziem jest na tyle uciążliwa, że warto zadbać o to, aby było one jak najwyższej jakości. To znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że będzie ona bardziej komfortowa. Wiele innych doskonałej jakości narzędzie odnajdziesz w naszej pełnej ofercie.

sht_665_wo_c_big

Co zrobić, aby na budowie nie zaskoczyły cię mrozy?

Categories:

Jesień oraz wczesna wiosna to czas, kiedy często przy gruncie występują przymrozki. W zimie zjawisko to jest oczywiście nagminne. Sytuacja ta może znacznie opóźnić twoje prace na budowie. Niestety terminy gonią, a klienci mają swoje wymaganie. Co zrobić, gdy zaskoczą cię mrozy? Koniecznie zaopatrz się w podgrzewach powierzchniowy. To urządzenie pozwoli ci na komfortowe kontynuowanie prac na budowie bez obawy o stan gruntów. Jeśli potrzebujesz innych sprzętów, aby twoja prace postępowały szybko i sprawnie, zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

e 700

Gdzie osuszacz powietrza będzie niezbędnym sprzętem?

Categories:

Osuszacz powietrze to niezbędne narzędzie, które powinno znajdować się wszędzie tam, gdzie procesy produkcyjne wymagają określonej wilgotności powietrza. W wielu gałęziach przemysłu wilgoć ta powinna znajdować się na niższym poziomie niż w normalnych warunkach. W przeciwnym wypadku może być źródłem niepożądanych reakcji chemicznych. Mniejsza wilgoć ma wpływa na redukcję rozwoju grzybów, wirusów i bakterii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą osuszaczy.

ac_48

Jak skutecznie doświetlić plac budowy?

Categories:

Nie rzadko zdarza się, że pora roku niekorzystnie wpływa na postęp prac budowlanych, które przeprowadzasz. Dnie są krótkie, szybko robi się ciemno, a w takich warunkach trudno oczekiwać od pracowników sprawnej pracy. Na rezultaty będziesz musiał czekać dłużej niż zwykle. Aby ułatwić twoim pracownikom pracę zadbaj o właściwe oświetlenie placu budowy. Pomoże ci w tym wieża oświetleniowa, która znacznie podniesie komfort pracy. Jeśli chcesz poznać inne udogodnienia, koniecznie zajrzyj do naszej pełnej oferty.

ltn 6l

Czy zestaw nasadek to dobre rozwiązanie w domowym warsztacie?

Categories:

Zestaw nasadek to wręcz idealne rozwiązanie dla domowego warsztatu. Jedna niewielka walizka pomieści wszystko, czego potrzeba w zakresie różnego rodzaju kluczy.

s108_mock_800x600

Poręczna skrzynka zawiera wiele rodzajów nasadek, które doskonale sprawdzą się podczas wszelkich domowych prac. Zestaw zajmuje mało miejsca, jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny. To idealne wyposażenie każdego domowego warsztatu.

Dlaczego ramka do brzeszczotów jest praktyczna?

Categories:

Ramka do brzeszczotów będzie stanowić niezwykle funkcjonalne rozwiązanie  w każdym warsztacie. Ramka daje możliwość wymiany brzeszczotu na taki, który będzie najbardziej odpowiedni w danej chwili.

sms_325_wo_c_big

Dzięki ramce nie musisz co chwilę zmieniać narzędzi, wystarczy jedna ramka z zestawem brzeszczotów, które pozwolą wykonać ci różnego rodzaju cięcia. Ramka to idealne rozwiązanie dla osób, które ponad wszystko cenią sobie praktyczność  oraz wydajność pracy.

Komu przyda się buster rozruchowy?

Categories:

BB12-760_wo_c_big

Buster rozruchowy to idealne narzędzie dla osób zajmujących się  serwisami mobilnymi i pomocą w drodze oraz dla mechaników. Nie jest żadną tajemnicą, że wadliwy lub pusty  akumulator jest bardzo częstą przyczyną awarii pojazdów. Szczególnie często awarie takie zdarzają się podczas chłodnych dni. Buster rozruchowy wspomoże akumulator i pozwoli w łatwy i szybki sposób odpalić każdy rodzaj pojazdu. Buster rozruchowy to konie problemów z rozładowanym akumulatorem.

Dlaczego warto posiadać wózek narzędziowy?

Categories:

1470K_open drawers_wo_c_big

Wózek narzędziowy to doskonałe rozwiązanie dla zapalonych majsterkowiczów. A to dlatego, że zazwyczaj posiadają oni mnóstwo mniej lub bardziej drobnych narzędzi. Wózek nada się doskonale do wprowadzenia i utrzymania porządku. Dodatkowo wózek taki zazwyczaj posiada kółeczka, które sprawią, że transportowanie całości  narzędzi z miejsca na miejsca będzie dziecinnie proste. Wózek narzędziowy oznacza przyjemniejszą i bardziej komfortową pracę.

Do czego służy bruzdownica i komu się przyda?

Categories:

Bruzdownica jest specjalistycznym elektronarzędziem służącym do wykonywania w ścianach wgłębień pod kable lub rury. Produkty tego rodzaju od firmy Milwaukee (dostępne w naszym sklepie) są wyposażone w dwie diamentowe tarcze napędzane za pomocą silnika elektrycznego. Wirując, tworzą w ścianie równoległe szczeliny.

Bruzdownice są niezbędne w każdej firmie zajmującej się zakładaniem instalacji elektrycznej lub hydraulicznej. Są niezastąpione także przy robotach drogowych oraz w przemyśle.

Czy elektronarzędzia do cięcia są lepsze niż tradycyjna piła?

Categories:

Gdy zachodzi potrzeba przecięcia drewna lub metalu nie musimy męczyć się z tradycyjną piłą. Na rynku istnieje wiele alternatyw wśród elektronarzędzi. Do cięcia blach niezawodne są specjalistyczne noże, które znajdą swoje zastosowanie w budownictwie i przemyśle, a także w domowych pracach remontowych. Można użyć także profesjonalnej pilarki uniwersalnej lub taśmowej. Chcąc przeciąć lekkie materiały takie jak miedziane rury, czy kable lepiej sprawdzą się obcinaki.

pl Polish
X